Praca w domu – 3 pomysły na zarobienie dodatkowych pieniędzy

Sprzedaż na portalach aukcyjnych

To szczególnie dobry pomysł jeżeli szukasz sposobu na szybkie zarobienie dodatkowych pieniędzy. Przejrzyj swoje rzeczy i znajdź te, których nie używasz i te, które nie są Ci już potrzebne. Upewnij się, że są sprawne i wystaw na sprzedaż na którymś z portali aukcyjnych. Gdy już wyprzedasz wszystkie swoje niepotrzebne rzeczy zacznij szukać okazji do nabycia czegoś tanio w tzw. „garażowych wyprzedażach”. Wykształć w sobie umiejętność dostrzegania rzeczy, które możesz tanio kupić i odsprzedać później z zyskiem na portalach aukcyjnych. Jest to bardzo kreatywny i dostarczający sporo frajdy  sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy siedząc w domu.

 Zostań „tajemniczym klientem”

Jako tajemniczy klient zarabiasz pieniądze na odwiedzaniu sklepów restauracji. Twoim zadaniem jest sprawdzanie poziomu obsługi klienta i kompetencji osób w tych miejscach pracujących. Po prostu idziesz do sklepu i kupujesz określony przez zleceniodawcę przedmiot czy też w przypadku restauracji spożywasz posiłek. Później pieniądze, które wydałeś zostają Ci zwrócone, a czasami nawet możesz zatrzymać za darmo przedmiot, który kupiłeś. Jest to robione po to, żeby zidentyfikować co w danym sklepie czy restauracji musi zostać poprawione. Swoją opinię najczęściej wyrażasz wypełniając kwestionariusz lub telefonicznie. To szczególnie dobry sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy jeżeli uwielbiasz zakupy. Zacznij od znalezienia firm zatrudniających osoby jako tajemniczego klienta. Pamiętaj, że jest to darmowe i taka firma nie powinna wymagać od Ciebie żadnych pieniędzy za to.

 Zarabiaj jako moderator forum

Jednym z dobrych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy jest moderowanie forum i postów. Duże fora dostają każdego dnia tyle postów, że jest to trudne do kontrolowania i sprawdzania czy te posty nie naruszają zasad forum. Dlatego też właściciele takich forów poszukują wirtualnych asystentów, którzy mogą moderować posty i utrzymywać porządek na forum. Jeżeli masz 2-3 godziny dziennie wolego czasu możesz zarabiać na moderowaniu forów lub nawet na dodawaniu wartościowych wpisów. Takie okazje do zarobienia pieniędzy możesz znaleźć na stronach z ofertami dla freelacerów i pracą w domu.

Internet umożliwił nam wiele nowych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy pracując w domu. Jeżeli masz pełnoetatową pracę to musisz nauczyć się efektywnie zarządzać swoim czasem, żeby umożliwić sobie zarabianie dodatkowych pieniędzy pracując w domu po godzinach.

www.pomnazanie-pieniedzy.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: