Dlaczego bogaci przy małym wysiłku uzyskują duże rezultaty, a biedni odwrotnie?

Najszybszym sposobem na zarobienie dużych pieniędzy jest znalezienie metody, która działa, uczynienie jej zyskowną i następnie powielenie. W taki właśnie sposób powstaje system tworzenia bogactwa. Bogaci ludzie tworzą systemy. Przyjrzyjmy się uważniej tym systemom. Wypróbuj także ten prosty system: praca przez internet w domu

 

Bogaci ludzie tworzą systemy. Przeczytaj poprzednie zdanie kilka razy i zapamiętaj to sobie.

Najszybszą drogą do bogactwa jest znalezienie metody na to jak zarobić pieniądze, która działa i następnie powielanie jej. Być może najlepszym tego przykładem jest system biznesu zwany franszyzą. Biznes przynoszący zyski w jednym miejscu ma duże szanse na przynoszenie zarobków także w innym miejscu. Jest tak dlatego, że jest to wypróbowany i dobrze sprawdzony system zarabiania pieniędzy.

Przyjrzyjmy się teraz postępowaniu człowieka, który musi wykopać rów. Człowiek biedny kopałby go pewnie samodzielnie przez kilka dni w pocie czoła. Osoba bogata wynajęłaby kogoś kto ma odpowiedni do tego sprzęt i praca zostałaby wykonana w mgnieniu oka.

Przykład ten świetnie obrazuje w jaki sposób bogaci używają małego wysiłku, żeby uzyskać duże rezultaty podczas gdy biedni używają dużego wysiłku i uzyskują małe rezultaty. Bogaci ludzie wykorzystują outsourcing podczas, gdy biedni próbują zrobić wszystko samodzielnie.

Możesz pomyśleć, że biedni ludzie muszą wszystko robić samodzielnie. To prawda. Niestety jest to także przyczyną tego, że są biedni. Bieda to stan umysłu. Podczas, gdy biedny próbuje robić wszystko samodzielnie bogaty zleca wykonanie prac, które zajmują dużo czasu lub, w których nie jest dobry  komuś innemu. Dzięki temu osoba bogata może skupić się na robieniu rzeczy, w których jest dobra, które przynoszą jej pieniądze.

Bogactwo i bieda są stanami umysłu. Jaki jest twój stan umysłu? Czy jesteś typem osoby, która używa dużego wysiłku i uzyskuje małe rezultaty czy wręcz przeciwnie – kimś kto używa mało wysiłku i uzyskuje znaczące rezultaty?

www.pomnazanie-pieniedzy.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: