Dlaczego niektórzy mniej inteligentni od Ciebie zarabiają więcej niż Ty?

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to się dzieje, że niektórzy ludzie będący kompletnymi kretynami zarabiają więcej niż Ty? Idę o zakład, że znasz kogoś kto jest o wiele mniej inteligentny od Ciebie, a zarabia o wiele więcej niż Ty. Czy nie drapiesz się czasami po głowie zastanawiając się nad tym dlaczego tak jest?

Odpowiedź na pytanie dlaczego tak się dzieje jest prosta. Wiedzą oni o jednej rzeczy, o której Ty nie wiesz. Wiedzą jak zarobić pieniądze. Wypróbuj ten sprawdzony system: zarabiaj pracując w domu przez internet

Załóżmy, że ktoś ma mapę do kopalni złota i wie gdzie ma iść, żeby przynieść tyle złota ile tylko chce. Ty nie masz takiej mapy więc nie możesz zdobyć złota.

Czy sprawiłoby jakąś różnicę to, że ta osoba z mapą ma IQ 92 a Ty na poziomie 132? Czy miałoby znaczenie nawet to gdyby ta osoba nie potrafiła czytać? Jedyne co ta osoba musi umieć to postępować zgodnie z prostą mapą. Kiedy już odwiedzą „kopalnię” kilka razy to nawet mapa nie jest już im potrzebna. Mają opracowaną i zapamiętaną drogę do bogactwa.

W tym przykładzie kopalnia złota została użyta jako przenośnia. Co natomiast jeżeli te osoby wiedzą o jakiejś bardzo ważnej rzeczy, o której Ty nie wiesz? Czy mogą oni dzięki temu zarabiać więcej pieniędzy niż Ty? Znasz odpowiedź na to pytanie.

Myślę, że zgodzisz się z tym, że jak najbardziej osoba, która ma niskie IQ i nie ma ukończonej wyższej uczelni może zarabiać duże pieniądze. Jest wiele ludzi pasujących do tego opisu. Prawdopodobnie znasz nawet kilka takich ludzi osobiście.

Mam nadzieję, że skłoniło Cię to do myślenia, bo nie stajesz się młodszy z każdym dniem i jest najwyższy czas na to żebyś zaczął zarabiać duże pieniądze. Z każdym dniem ceny wszystkiego idą do góry i za kilka lat, żeby tylko przetrwać będziesz potrzebował o wiele więcej pieniędzy niż dziś zarabiasz. Czas, żebyś znalazł swoją „mapę do kopalni złota”.

pomnazanie-pieniedzy.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: