Jaki jest najszybszy pod słońcem sposób na zarobienie dużych pieniędzy?

Założę, że nie interesuje Cię zdobycie pieniędzy poprzez napad na bank, ponieważ tak samo szybko jak mogłoby Cię to uczynić bogatym tam samo szybko wylądowałbyś prawdopodobnie za kratkami. Nie będzie także w tym artykule nic o tym jak znaleźć bogatą żonę lub męża czy też jak wygrać w totolotka.

Pozwól najpierw, że przedstawię Ci 3 rodzaje pieniędzy: „pieniądze za czas”, pieniądze z kredytu i „pieniądze z rozwiązań”(przykład zarabiani w ten sposób – na czym można łatwo zarobić pieniądze). Są to trzy możliwości dzięki, którym możesz uzyskać pieniądze.

W określeniu „pieniądze za czas” mam na myśli pieniądze, które otrzymujesz za swój czas pracy. Pracujesz 8 godzin i za te 8 h dostajesz wynagrodzenie. Następnego dnia zaczynasz od początku. Za czas przepracowany w dniu poprzednim dostałeś już wynagrodzenie i ta wykonana w tym dniu praca nie przyniesie Ci już nigdy więcej  żadnego dochodu.

Następnie mamy pieniądze z kredytu. W tym przypadku „sprzedajesz” swój przyszły czas pracy, żeby dostać dzisiaj pieniądze. Najczęściej wygląda to tak, że możesz dostać pieniądze z kredytu jeżeli udowodnisz, że pracujesz i masz dostęp do „pieniędzy za czas”.

Te dwa pierwsze sposoby na zdobycie pieniędzy są ściśle związane z czynnikiem czasu.

Trzecim sposobem na zdobycie pieniędzy są „pieniądze z rozwiązań”. Tutaj zaczyna się zabawa. Większość korporacji zdobywa w ten sposób pieniądze, a swoim pracownikom płaci za ich czas pracy. Pomimo tego, że potrafią w czasie jednego popołudnia zarobić 100000 zł wypłacają swoim pracownikom stawki za godzinę. Nie ma w tym nic złego, trzeba tylko wiedzieć, że „pieniądze z rozwiązań” nie mają w sobie czynnika czasu.

„Pieniądze z rozwiązań” są uzyskiwane z tworzenia rozwiązań problemów, które mają inni ludzie.

Najszybszym pod słońcem sposobem na zarobienie dużych pieniędzy jest zdobycie ich za stworzone rozwiązania problemów, które mają inni ludzie. Im bardziej skuteczne jest twoje rozwiązanie, tym większy będzie na nie popyt i tym bardziej niewiarygodnie duże pieniądze zarobisz. Firmy są grupami ludzi, które mają pieniądze, dużo pieniędzy. Jeżeli firma ma problem lub nawet lepiej gdy cały kraj ma jakiś problem tym lepiej oprzeć swój ciekawy pomysł na własny  biznes w domu na rozwiązaniu tego problemu. Nie musisz jednak oferować rozwiązań problemów firm czy państw. Nawet przeciętna osoba jest skłonna zapłacić pod warunkiem, że jest to osoba, która koniecznie potrzebuje pomocy. Najlepiej, żeby twoja pomoc oferowała bardzo szybkie rozwiązanie problemu tej osoby.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: